Hakkımızda

Özfen Makina - FabrikaÜRÜNLERİNİZDE KALİTEYİ GELİŞTİRMEYE HAZIR MISINIZ?
ÖZFEN Mühendislik departmanı projenin tasarımı ve gerçekleştirilebilmesi için gerekli her türlü bilgi ve tecrübeye sahiptir.Hayalinizdeki tesisin tasarımı, üretimi ve montajını ÖZFEN ’e bırakınız, emin ellerdesiniz.

BİR BULUŞ, BİR DİZAYN
Bir proje sizin taleplerinizi ortaya koyar, ÖZFEN uzmanlığının katılımıyla sonuç birlikte yaratılır. Bizim uzmanlığımız değişik hammaddeleri işleme tabii tutmak temeline oturtmuştur. Buna bağlı olarak ÖZFEN gerekli dizayn çalışmalarını teknolojik gelişmelere uygun şekilde yapar ve istenenleri gerçekleştirir. İşin amacına uygun bir dizayn yaratmak gerekir ki bunu da istekleriniz doğrultusunda en mükemmel şekilde yapar ve ancak bundan sonra üretime geçeriz.

HIZLI ve GÜVENİLİR HİZMET
Tüm personelimizin sizin üretime verdiğiniz önemin tamamıyla farkındadır, çalışmayan bir makine ’nın maliyeti arttıracağını iyi bilirler. Bu bilinçten hareketle personelimiz her arızanın derhal yapılması gerektiğinin farkındadır. Hizmet kalitemizin; ‘’teslim esnasında ve sonrasında kalite’’ anlamına geldiğinden rahatlıkla emin olabilirsiniz.

PROJENİN GERÇEKLEŞTİTİLMESİ
Teslim tarihi dikkate alınarak genel plan hazırlanır. Hazırlanan genel plan; mühendislik çalışmalarına ve üretime yönelik detay plana dönüştürülür. Hazırlanan planlar paralelinde yapılan çalışmalar kontrol altına alınarak işin planlandığı sürede tamamlanması garanti edilir.

MÜHENDİSLİK ve ÇİZİM OFİSİMİZ
Proje ve çizimler üretimin temelini oluşturmanın yanı sıra üretim için gerekli malzeme ve parçaları da kapsar. Proje ve detay çizimler geliştirilmiş en son sistem bilgisayar donanımı ile tasarlanır.İyi yetiştirilmiş ve deneyimli mühendislerimiz tarafından, hata payı olmaksızın hazırlanan projeler üretimdeki kaliteyi siz müşterilerimize sunarlar.

UZMAN KADRO VE YÜKSEK KALİTE ÜRETİM
İyi yetiştirilmiş profesyoneller her projenin gerçekleştirilmesine büyük bir dikkatle yaklaşır ve projeye kendilerini adarlar. Her tür üretim ekipmanı ve üretime imkan verecek binalar büyük miktarda siparişin çabuk ve istenilen zamanda gerçekleşmesine katkı sağlar.Tüm parçalar modern araçlar kullanılarak büyük bir itinayla üretilir, üretimin her safhasında kalite kontrol edilir. Geniş üretim binaları ve büyük kaldırma kapasiteli yüksek vinçlerimiz üretilen parçaların birbirine montajını ve makinaların üzerinde etraflı bir test imkanını sağlar. Böylece son olarak makinalar şantiye alanında bir araya getirildiğinde her parçanın mükemmel çalıştığını sizlere garanti ederiz.

ZAMANINDA TESLİM
Bir proje, müşterinin tesisi çalışır vaziyette teslim almasıyla tamamlanır. Müşteriyle yapılan sözleşmeler bir kez daha en küçük detayına kadar gözden geçirilir. Tesisin kesin teslimi ancak o tesisin hizmete tamamen hazır olmasıyla bter, bu da zamanında ve hatasız teslim, tüm personelimizin temel prensibidir.